Jenny Willy Bebek Bakım Örtüsü

09.09.2022
573
Jenny Willy Bebek Bakım Örtüsü
REKLAM ALANI

Jenny Willy bebek bakım örtüsü evde, dışarda yardımımıza koşan bir üründür. Bebeklerin günlük rutin bakımlarının içerisinde bulunan en önemli eylem altlarının değiştirilmesidir. Özellikle yeni doğan bebekler oldukça sık altlarını kirletirler. Bu nedenle bir bebeğin günde en az 7 kez altının değiştirilmesi gerekir. Altının kirli olması bebeğe büyük bir rahatsızlık ve huzursuzluk verir. Unutmayalım ki karnı tok ve altı temiz olan bebek mutludur.

Bebeklerin sindirim sistemleri, bir problem yok ise oldukça hızlı ve sağlıklı çalışır. Bazen ise bebeklerden beklenmedik şekilde çalışır ve sizi hiç olmayacak yerlerde kokulu sürprizler bekleyebilir. Bu durumda bebeğinizin altını bulunduğunuz konumun en uygun alanında değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.  Tam da bu durumda alt değiştirme işlemini hijyenik bir şekilde ve bulunduğunuz ortamı batırmadan yapabilmeniz için bebek bakım örtüsü yardımınıza koşar.

ARA REKLAM ALANI

 Eskiden bebek bakım örtüleri yerine bebek battaniyeleri kullanılırdı ve bu battaniyelerin tekrar yıkanması, kirlenmesi anneler için zahmetli bir iş halindeydi. Şimdi ise bebek bakım örtüleri tek kullanımlıktır ve evde ya da dışarda anneye sorun çıkarmadan bebeğinin altını kolay şekilde değiştirmesine yardımcı olur.

Jenny Willy bebek bakım örtüsü
Jenny Willy bebek bakım örtüsü

Jenny Willy Bebek Bakım Örtüsü Avantajları

Jenny Willy bebek bakım örtüsü birçok konuda avantaj sağlar. Bu avantaj şu şekilde sıralayabiliriz:

Pratiklik: Tek kullanımlık olması özelliği ile hızlı ve pratik bir kullanım sağlar. Bebeğinizin altını açmadan önce bulunduğunuz ortamda çok büyük alanlar kaplamadan serebilir işlemden sonra da kolayca toplayıp atabilirsiniz.

Her Yerde Hijyen: Bebek bakım örtüsünün tek kullanımlık olması, hijyenik olmasını da yanında getirir. Her işlem öncesi yenisi kullanarak bebeğinizi alandaki mikroplardan koruyabilirsiniz. Fakat bu ürünlerin seçimini yaparken boyut seçimine dikkat etmenizde de fayda vardır. Bazı yerlerde yer alan ve kullanmanız gereken alt değiştirme üniteleri oldukça büyük oluyor ve bu durumda küçük örtülerle zorlanabilirsiniz.

Yer Kaplamaması ve Taşıma Kolaylığı: Anne olunca hayatımızdaki birçok şey değişiyor. Bunların başında çantalarımız geliyor. Artık çantalarımızda makyaj malzemelerimizin yerini bile bebeklerimizin eşyaları alıyor. Bütün çantalar artık küçük gelmeye başlıyor. Yedek zıbınlar, emzikler, biberonlar, mamalar… Bir de üstüne bebek bakım örtüsü eklenince çantada başka bir şeye yer kalmıyor. Bu durumda ise Jenny Willy örtüsünün tasarlanış şekli annelerin çantası için çok uygun bir hale geliyor.

Tuvalet Eğitimi Esnasında Koruyucu: Bebek bakım örtüsünü, bebeğimiz altını kirlettiği sürece değil, tuvalet eğitimine başladığı esnada da rahatlıkla kullanabiliriz. Tuvalet eğitimine yeni başlayanlar, geceleri farkında olmadan altlarına kaçırabiliyor. Bebek örtüsünü çarşafın altına sererek tuvalet eğitimi dönemlerinde yaşanan kazaları en hasarsız ve temiz şekilde atlatabilirsiniz.

Jenny Willy bebek bakım örtüsü
Jenny Willy bebek bakım örtüsü

Jenny Willy Bebek Bakım Örtüsü Özellikleri ve Fiyat

Jenny Willy bebek bakım örtüsü Bim marketlerinde satılan bir üründür. Bebek bakım örtüsü paketinin içinden 10 adet çıkmaktadır. Boyutları ise 60*90 veya 60*60 olarak değişiklik göstermektedir. Bir anne tavsiyesi olarak bu örtünün kolay ikiye bölünmesi özelliği göz önünde bulundurularak 60*90 ölçüsündeki alınmalıdır. Her kullanımda ikiye bölerek tasarruflu kullanılmasını öneriyorum. Annelik bir yerde tasarrufçuluktur.

Jenny Willy markası da diğer birçok kaliteli bebek markası gibi dış kısmı muşamba, iç kısmı pamuksu yüzeye sahiptir. Dış kısmı dışarıya kesinlikle bir taşırma yapmaz iç kısmı ise bebeğinizin cildine zarar vermez.

Bim fiyat olarak diğer markalara göre daha uygundur. Fakat ürün performans açısından kesinlikle diğer markalara eş değerdir. Bu ürün anneler için fiyat performans bebekler için kaliteli sağlık ürünüdür.

Jenny Willy Bebek Bakım Örtüsü
Jenny Willy bebek bakım örtüsü
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.